sesliharfler?

Kimim

Merhaba, ben Aytek…

8 yıl E-ticaret yöneticiliği, 5 yıl SEO, 4 yıl grafikerlik, 2 yıl fotoğrafçılık, 1 yıl video editörlüğü yaptığım işlerdendir. Son 6 yıldır kendi web işlerimi yürütmekteyim.

6 yıldır içerisinde olduğum web sektöründe çeşitli kategorilerde girişimde bulunduğum sitelerimde günlük olarak yaklaşık 90-110 bin kişi ağırlamaktayım. Bu sosyal medya sayfalarımızla da birleşince günlük 250 – 300 bin kişi ile etkilişime geçtiğimizi söyleyebilirim.

Kar amacı gütmeyen ve sadece hobi olarak yürüttüğümüz wtfnotlar projesi isim olarak bizi kısıtladığından dolayı sesliharfler.com domaini üzerinden devam etme kararı aldık.

Severiz eleştirmeyi, araştırmayı ve bilimsel şeyleri. Dijital medya, SEO-SERP, Reklamcılık hobilerim arasındadır.

Sesliharfler’de nerden çıktı?

Aslında uzun süredir genel bir blog kurma fikri vardı. Profesyonel bir blog yazarı olduğumu söyleyemem. Hem diğer işlerimin yoğunluğu hem de blog için içerik konusunda istikrarlı olamayınca blog işini de erteledikçe erteledim.

Arkasından bir gün sesliharfler.com domainine denk geldim ve oldukça hoşuma gitti. Domaini aldıktan sonra (27 Nisan 2016) hemen bir site kurdum. Evet evet bildiğin basit bir WordPress site işte… 1 Kasım 2016 tarihinde ise daha öncesinde yürüttüğümüz WTF Notlar projesi ile birleştirme kararı aldık.

Bu kararı almamızdaki en büyük etken, WTF Notlar projesi sadece notlar paylaştığımız bir yapı olduğundan genel blog işine çeviremiyorduk. Artık bu problemimizde ortadan kalkmış oluyor.

Genel olarak eleştirmeyi ve taktir etmeyi seven birisi olduğum için etrafta okuduğum gördüğüm ve bildiğim şeyleri doğru dürüst yazayım dedim. Önüme çıkan güzel projeleri anlatayım, kaliteli işleri göz önünde bulundurayım istedim.

Şunu rahatlıla söylemek isterim ki;

Sesliharfler projesi amatör bir konsept üzerine yazılıp çizilen ve kar amacı gütmeyen bir bilgi blog’u olacaktır.

İletişim

İstediğiniz her konuda buraya tıklayarak bana ulaşabilirsiniz. Dertleşiriz, sohbet ederiz, şikayetlerinizi veya varsa önerilerinizi memnuniyetle dinlerim.