1

Hd Wallpapers – Wallup.net

submitted 2 sene ago by to Teknoloji,Web Girişimleri
X
Share with:
Link: http://sesliharfler.com/hd-wallpapers-wallup-net/

Yeni keşfettiğim bir siteyi size tanıtmak istiyorum. Wallup.net

İçerisinde şu anda 70 binden fazla HD Wallpaper bulunan sitede, 20 den fazla wallpaper kategorisi var.

İçerik kısmı o kadar çok ki, aradığınız resmi bulamamanız mümkün değil. Özellikle sitenin en çok beğendiğim özelliklerinden birisi de arama yaparken otomatik olarak arayacağınız kelimeler hakkında öneride bulunması.

Wallpaper indirmek bu sitede tamamen ücretsiz. Ayrıca indireceğiniz bir resmi Android, iPhone ya da iPad gibi cihaz çözünürlüklerinde de kolayca indirebiliyorsunuz.

Wallup.net in kategori olarak zenginliği göz kamaştırıyor. En sık ziyaret edilen kategoriler Abstract Wallpapers ve Landscape Wallpapers kategorisi olarak gözükmektedir.

Her gün çeşitli kategorilerde resim yüklenip site içeriği güncel tutulmaktadır. Tahminimce her gün 1000 kadar wallpaper yüklenmektedir. Bu çok muazzam bir orandır. En çok beğendiğim fantastik resimler olan  deadpool wallpapers ve Warcraft Movie Wallpapers oldukça fazla resim bulunmaktadır.

Reklam konusunda da site çok sıkıcı değil. Özellikle popup gibi saçma reklam biçimleri bulunmuyor.

Sitede herhangi bir hız veya indirme limiti bulunmuyor. Yani bu, tüm beğendiğiniz resimleri özgürce indirmenizi sağlıyor. Resize özelliği sayesinde de istediğiniz boyutta bir duvar kağıdı indirebiliyorsunuz.

Sitenin bir diğer güzel tarafı da, resimler arasında gezerken isterseniz sadece klavyenin tuşlarını kullanabiliyorsunuz.

Genel olarak sitenin ziyaretçi tablosuna baktığımızda ilk sırayı Amerika sonrasında Almanya ve sonrasında İtalya gelmektedir.

Çok beğendiğimiz bu hd wallpaper sitesini sizin de kullanmanızı şiddetle öneririz.

“Hd Wallpapers – Wallup.net” için bir cevap

Bir Cevap Yazın