Hem yetenekli hem şanslı

submitted 1 sene ago by to WTF Notlar
X
Share with:
Link: http://sesliharfler.com/hem-yetenekli-hem-sansli/

Jackie Chan 11 Eylül sabahı bir film çekimi için Dünya Ticaret Merkezi’nin çatı katında olacaktı. Senaryo zamanında kendisine ulaşmadığı için Dünya Ticaret Merkezi’ne gitmeyen Chan, 11 Eylül saldırısından şans eseri kurtuldu.

#2385

“Hem yetenekli hem şanslı” için 39 cevap

    • 0

    Arkadaşlar hepiniz saçma teoriler üretmişsiniz gerçeği gözden kaçırmışsınız. Jackie Chan o gün orada değildi çünkü saldırıyı kendisi düzenledi. Bütün Yahudi kankalarına da işe gitmeyin patlıycaz dedi. Biraz mantık lütfen.

    • 0

    11 eylül komplodur. Şöyle ki Dünya Ticaret Merkezi oldukça sağlam bir binadır. Hatta ilk yapıldığında yıkılmayacak derecede bir sağlamlıkla inşaa edilmiştir ancak yıkılmaz bina inşaa etmek yasaktır. Bu yüzden merkezinde bulunan bir sistem ile yıkılabilmesi mümkün ki bunu sadece o işle görevli kişiler bilebiliyor bu bir belgeselde en ince ayrıntısına kadar anlatılıyor zaten. Ve öyle önemli bir binanın uçak saldırısıyla komple yıkılması imkansız çünkü bu tip binalar en ince ayrıntısına kadar hesaplanarak, en kötü koşullar göz önünde bulunarak yapılır. Bina zaten yüksek, uçak çarpması olasılığını muhakkak masaya yatırmışlar ve sistemini ona göre ayarlamışlardır. Yani uçak ile bir süikast mümkün değil o binaya.

Bir Cevap Yazın