Instagram popisi Dan Bilzerian'ın bilmediğiniz 8 yönü

submitted 3 sene ago by to Listeler
X
Share with:
Link: http://sesliharfler.com/instagram-popisi-dan-bilzerianin-bilmediginiz-8-yonu/

Instagram, 33 yaşında, poker oyunucusu, aktör, yatırımcı ve playboy, su gibi hatunlar, 100 milyon dolarlık servet, altın kaplama silahlar, bitmeyen partiler, hızlı arabalar..

Dan Bilzerian Kimdir?

Tahmin ettiniz dimi? Konu bildiğimiz instagram ünlüsü “Dan Bilzerian”
Hemen hemen her instagram kullanıcısının bildiği gibi paraya para demeyen, neredeyse herkesin hayalini kurduğu hayata yakın yaşadığı hayatı ile büyük bir kesiminde nefretini kazanmayı başarmış abimiz “Dan Bilzerian” hakkında şaşırıp oha, yuh diyeceğiniz 10 farklı konuyu sizler için derledik.

1- Kendi kendini pokerin kralı ilan etmesi

Instagram popisi Dan Bilzerian'ın bilmediğiniz 8 yönü 1
Her ne kadar doğruluğu konusunda pek ikna edici kaynak bulunmasada poker masasında 1 gecede 10.8 milyon kazanmıştır. Böyle yüklü miktarlardan sonra tabi bu şekilde açıklamalar gayet normal. Özgüven patlaması bu olsa gerek.

2- Okulunun son yılında tutuklanması

Instagram popisi Dan Bilzerian'ın bilmediğiniz 8 yönü 2
Şuan Hollywood tepelerindeki evinin her odasında dolu silahlar bulunan, toplamda 97 tane silahı olan Dan, okulunun son yılında “okul arazisi içinde silah bulundurma” suçundan tutuklanmıştır. Not: Aracında makineli tüfek bulunmuştur.

3- SAT Komandosu olarak askerlik

Dan_Bilzerian_Navy_Seal_Jebiga
4 yıl boyunca SAT (Su altı Taaruz) komandosu olarak görev yapmıştır ve halen suyla arası oldukca iyidir :p

4- 30 yaşına gelmeden 2 kalp krizi geçirmesi

Instagram popisi Dan Bilzerian'ın bilmediğiniz 8 yönü 4
30 yaşına gelmeden önce 2 kalp krizi geçirmesi çok şaşırtıcı olmaması gerek aslında. Bitmek bilmeyen partiler, aşırı spor, aşırı poker, aşırı sex, uyku düzensizliği, kokain kullanımı, düzensiz beslenme, haddinden fazla Viagra kullanımı ve daha bilmediğimiz bir çok sebepten dolayı geçirdiği kalp krizi sebebiyle hastaneye yatmıştır. Hastaneye yattıktan tam 12 saat sonra 2. kalp krizini geçirmiştir. Bu esnada Michael Jackson‘ın doktoru olan Conrad Murray onunla ilgilenmiştir ve 2 hafta sonra taburcu olmuştur.

5- Arkadaşlarına destek olması

Instagram popisi Dan Bilzerian'ın bilmediğiniz 8 yönü 5
2013 yılında Birleşik devletler, Las Vegas’da her yıl düzenlenen “World series of Poker” turnuvasına katılması için “panda” rumuzlu arkadaşına 2000 dolar borç vermiş ve arkadaşı o turnuvada 5.1 milyon dolarlık bir hasılat elde ederek Dan’a geri ödeme olarak 1 milyon dolar vermiştir.

6- Spor araçlara olan ilgisinin yanında yarışcı olması

Instagram popisi Dan Bilzerian'ın bilmediğiniz 8 yönü 6
Kendisi spor araçlara ilgili olmasının yanında yarışlarada bi hayli ilgili ve katılımcıdır. Amerikan yüce mahkemeleri baş noteri Tom Goldstein ile yaptığı çeyrek millik bir drag yarışında “Shelby 427 Cobra” marka aracıyla rakibinden 0,84 saniye daha erken gelerek, çeyrek mili 10.74 saniyede tamamlayarak 400.000 dolarlık ödülün sahibi olmuş.

7- Dublör ve Aktör olması

Instagram popisi Dan Bilzerian'ın bilmediğiniz 8 yönü 7
Fazla yetenekli olmasada “Olympus Has Fallen” ve “Lone Survivor” isimli filmlerde boy göstermiştir. Hatta Lone Survivor isimli filmde, minimum 8 dakika ekranda görünme ve minimum 80 kelimelik konuşma karşılığında yapım ekibine 1 milyon dolarlık yardım teklif etmiş ve anlaşma imzalamışlardır. Ancak talihsiz aktörümüz filmde sadece 1 cümle konuşmuş ve 1 dakikadan daha az görünmüştür.
Sonuç olarak şu sıralar prodüksiyon ekibine 1 milyon dolar geri ödeme + 20 centlik tazminat davası açma işleri ile meşgül.

8- Kedi hastası

dan-bilzerian
Bu kadar hızlı yaşayan, tank gibi olmayı seven, güzel kızların etrafında cirit attığı, bol parası olan, risk almayı ve macerayı çok seven, silah hayranı bi insanın kedi sahibi olması çok inandırıcı olmasada “Smushball” isimli bir kedisi ve 2 keçisi vardır.

Dan Bilzerian’ın net serveti 100 ile 150 milyon arasında olduğu biliniyor.  Ancak o servetinin yanı sıra yaptığı çılgınca hareketler ile gündemi oturmayı başarıyor.

Dan Bilzerian Instagram hesabı : https://instagram.com/danbilzerian

Bir Cevap Yazın